Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Her yeni gün yeni ihtiyaçları, talepleri doğuruyor. Moda kendisini yeniliyor müşteri ise daima farklı göze daha hoş görünen ürünleri talep ediyor. Bu noktada üretim bandımızı gelişen teknoloji ile yeni ihtiyaçlara  cevap verebilir bir seviyeye getirmemiz, rekabetçi piyasa açısından zorunlu kılıyor.

Pleksi - Akrlik Kesim

Yazan Kategori Haberler

Peksi Glas marka ve ürünün ön plana çıkartmak için stant veya ünite yaparak kullanıla bilen önemli bir malzemedir.

Mağaza içi fiyat ve ürün tanıtımında, mağaza cephe ve reklam yazılarında hafif ve dayanıklı olma özelliği ile kullanılır. Platform ve sahne tasarımında pleksiglas renk özelliği ile de mükemmeldir. 99 renk seçeneği ile daha renkli ortamlar için kullanılabilir.

AYSAF katılımcıları Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Rusya'dan gelen alıcılarla anlaşma masasına oturdular. Ülkemizde 4 milyar dolar pazar hacmine ulaşan ayakkabı yan sanayi sektörünün en büyük ticaret platformu AYSAF, 29 Şubat-03 Mart 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da 47'inci kez gerçekleştirildi. Yan sanayi firmalarını ulusal ve küresel ölçekte faaliyet gösteren kuruluşların satın almacılarıyla buluşturan fuara, 3.000'i yabancı toplam 22.500 profesyonel ziyaretçi ilgi gösterdi. AYSAF katılımcıları, fuarda yeni sezon ürünlerini iç ve dış pazarlara  tanıtma imkanı buldular.